• info@dekor-art.cz
  • +420734419753

Módní barevné trendy dekorací Vánoc 2018

Módní barevné trendy dekorací Vánoc 2018

Trendy barev dekorací vánoc pro rok 2018

Čas vánoc je zde za chvíli, proto je již nyní třeba se poohlédnout po vánoční výzdobě. Pomohu Vám s tím a poradím s trendy pro letošní rok 2018.

Moderní vánoční svícen s fialovými svíčkami.

Moderní svícen s LED osvětlením svítí i bez ohně.

Barvy letošních vánoc

Pro letošní vánoce roku 2018, jsou barevnými trendy zlatá a především fialová barva. Druhá jmenovaná je velice výrazná a v kombinaci s bílou či lehounce ledově modrou dodá dekoraci krásný barevný punc. Zlaté doplňky už jen podtrhnou krásu a výraznost a dodají dekoraci nádech vánoc.

Vánočí dekorace k štědrovečerní večeři na slavnostní tabuly

Vánoční dekorace na sváteční stůl.

Nedržte se jen vánočních trendů

Ovšem v dnešní době, kdy je doplňku a barevných kombinací nepřeberné množství, není nutné se držet jen barevných trendů. Můžete zapojit i svou fantazii a barvy kombinovat dle svých představ.

Exkluzivní design krásného vánočního věnce

Krásný a velice luxusní vánoční věnec s LED osvětleným vodopádem.

Přírodní vánoční doplňky

Vše se kombinuje s přírodními doplňky, nebo přírodními symboly. Krásný příkladem jsou například svícny na dřevěných patinovaných táccích. Nebo je náznaky přírody v dekoracích, jako například krásně třpytivý jelínek, či sob. Zajímavým nápadem je sněhulák vybavený beranicí. Příroda se může ve vánoční dekoraci či svícnu, vyskytovat jen v náznacích, například jako aranžmá ze zasněženého mechu, nebo lehce ojíněné květy. Krásné jsou například magnólie.

Moderní Vánoční dekorace na stůl.

Designový svícen na stůl ve fialové barvě.

Trend vánoc LED osvětlení

Vánoce a výzdoba jsou především o krásné hře světel v dlouhých zimních večerech. Moderní hra světel, ať už v teplé či studené barvě, kterou umožňují vybrat dnešní LED světýlka, může podpořit a zdůraznit krásu květin. Větší dekorativní LED květina může plnit funkci poziční lampy. Novinkou letošních vánoc 2018 jsou velké dekorace s napáječem do elektrické sítě, některé mají i časovač, takže se vám rozsvítí automaticky ve stanovený čas a sama se vypne.  Podívejte se na naši nabídku.

 

Trend posledních let jsou vánoční věnce na vchodové dveře

V neposlední řadě je třeba se zmínit i o věncích, kterými je možno vkusně ozdobit vchodové dveře nejen domu, či bytu, ale i restaurace, obchodu, hotelu či penzionu a tak zaujmout a přivést nové zákazníky. Nebo jen tak potěšit oko sousedů a přátel.

Luxusní designový vánoční věnec určený k zavěšení na dveře

Barevně jedinečný šedo fialový vánoční věnec 2018

 

Leave a Reply