Svatba za „rozumnou“ cenu

Svatba za „rozumnou“ cenu

decorated-table-615541_640Svatba jako sen, agažujte se sami

Svatba, je jedním z nejvýznamnějších zážitků v životě každého z nás. Snad proto chceme, aby vše bylo krásné a luxusní. Ovšem to je ve většině případů velice nákladná záležitost. A ve snaze tyto náklady zredukovat, vejdou do hry kompromisy. Ale ne všechny, jsou ku prospěchu věci. Proto je vhodné zapojit svoji kreativitu, a stát se nejenom účinkujícím, ale také organizátorem nadcházející významné události.

 

Půjčovny svatebních šatů?

Velkým nákladem při zařizování svatby, jsou jistě šaty pro nevěstu. Každá z vás, chce být originální a nepřehlédnutelné, proto tyto šaty musí splňovat nejednu podmínku. Být podle posledního trendu, originálního střihu a v neposlední řadě i z kvalitního materiálu. A to vše, se jistě odrazí na ceně. Proto jako vhodná varianta se nabízejí, půjčovny svatebních šatů, nebo svatební salóny. Zde je nabídka velice široká a věřím, že každá z vás si jistě vybere.  Půjčit si zde můžete i další svatební doplňky a to nejenom pro nevěstu.

 

Zapojte příbuzné a přátelé

Pro ty kreativnější z vás, se nabízí i varianta zapojit do svatebních příprav své kamarády a příbuzné. Babičky rády pečou. A takovým domácím svatebním koláčkům od babičky, se jistě žádné jiné nevyrovnají. Možná máte přátelé, kteří rádi fotografují, či natáčejí videa. Proč je nepožádat o malou pomoc.

 

wedding-792107_640Svatební dekorace nakupujte přes internet

Nakupujte na internetu. Zde je možno oproti kamenným obchodům ušetřit až 40% nákladů. Široká nabídka svatebních kytic, a doplňků pro nevěstu, je jen malou částí toho, co vše zde můžeme levně nakoupit. Sledujte nabídky slevových serverů, zde se dají ušetřit ještě větší částky. Je ovšem nutno, tyto akce mít v patrnosti v dostatečném předstihu, protože u některých dodavatelů je lhůta delší. Získat se zde dají kosmetické, nebo kadeřnické služby a to každá nastávající nevěsta vždy ocení.

 

Statistika nuda je

Máte velkou, upravenou zahradu, svatební hostinu můžete uspořádat zde. Jistě není to tak úplně jednoduché, ale jistě se to organizačně zvládnout dá, a když vám pomůžou přátelé? Ale na počtu hostů nešetřete. Z výzkumu psychologů z Denveru vyplývá, že čím větší hostinu uspořádáte, tím šťastnější budete. Uvádějí pro to dvě příčiny.

Takový slib, který si dáte před velkým množstvím přátel a příbuzných, vás nutí ho dodržet.

Toto velké množství lidí, které dobře znáte, je vám jistě ochotno i v budoucnu s nadcházejícími problémy pomoci. Takže i tento výzkum mějte na paměti a šetřete s rozumem.

Napsat komentář