Svatební dekorace – co je nejdůležitější?

Svatební dekorace – co je nejdůležitější?

 

Svatební dekorace
Autor: Dekor-art.cz

Svatba – nejkrásnější zážitek

Svatební den, je jedním z nejdůležitějších dnů ve vašem životě. Snad každá dívka, či žena si ho tisíckrát vysnila a proto musí být dokonalý. Nevyplatí se podceňovat nejmenší detaily. Právě souhra těchto jemných detailů a jejich spojení, tvoří dokonalý celek a ten pak zanechá neopakovatelný dojem.

 

Svatební dekorace – barvy a styl – základ úspěchu

Svatební dekorace, které použijete, musí být v souladu se stylem a barvami svatby. V případě, že se tohoto jednoduchého pravidla nebudete držet, vznikne nepřehledná směsice nesouladu, bez jakékoliv vnitřní harmonie. Dá se opět jenom říci, kreativitě a fantazii se meze nekladou, ať už jde o jakýkoliv styl. Ale i zde platí, staré známé pořekadlo, v jednoduchosti je krása.

 

Svatební dekorace na auto – koupit, půjčit, či vyrobit?

První větší dekorací, se kterou přijdou svatebčané do styku, když pomineme svatební kytici, té se budeme věnovat v samostatném článku, je dekorace na auto, či chcete-li na vozidlo. Zde máte tři varianty. Za prvé, ozdobu si zakoupit u některého ze specializovaných obchodů, nebo e-shopů, ve kterých je vytvoří profesionální floristé.  Druhá varianta, je jistě levnější. Již vytvořenou ozdobu si můžete na svatební den zapůjčit. Tuto službu poskytují specializované obchody, či půjčovny. A konečně se dostávám, ke třetí a také nejlevnější variantě, a tou je si takovou ozdobu vytvořit sami. Jistě, není to tak úplně jednoduché, jak se na první pohled může zdát, toto řešení je vhodné pro ty z vás, kteří jste manuálně zruční a také vám nesmí chybět kapka ingredience, zvaná kreativita. Jako klasická dekorace svatebního vozu, se používá květina. Samozřejmě, můžete zvolit živou, ale je zde i varianta umělá. Jsou zde i další možnosti v podobě býlích či barevných stuh a mašlí, srdcí, cylindrů, nebo snubních prstenů.

Svatební dekorace ve skle.
Autor: Dekor-ar.cz

Svatební tabule, žádná věda

Jako svatební dekorace na stůl, se nejčastěji používá organza. A to v různých barevných kombinacích. Dekorovaná je různými kamínky, svíčkami, či různými květinami, a to jak živými, tak umělými. Tyto dekorace jsou vázány a osazeny do skleniček, skleněných váz, nebo jsou volně aranžovány na talířcích a podnosech různých tvaru. Z barvou těchto podtácků se nevyplatí experimentovat, ke svatbě se jistě nejvíce hodí bílá, na tom se asi shodnou všichni. Tyto květinové dekorace, je jistě vhodné volně dekorativně propojit se jmenovkami a dalšími papírovými doplňky na svatební tabuli.

Dalšími svatebními dekoracemi, se budeme dopodrobna zaobírat v příštích článcích.

Napsat komentář