Luxusní dekorace od Dekor-art.cz

Umělé květiny, nerozeznáte je od živých.

Umělé květiny, dekorace z nich nerozeznáte je od živých.

I bytové dekorace z umělých květin mají své kouzlo

Red_artificial_flower_as_table_decoration
Zajímavé provedení květinové dekorace Autor: Mattes

Inspirací pro vás, může být krása umělých květin. Samozřejmě, je pravda, že nikdy zcela nemohou nahradit živé květy. Ale na druhou stranu bytové dekorace vyrobené z umělých květin, mají také své kouzlo a nepopiratelné výhody, oproti dekoracím z živých květin.
Ano, zastánci přírody, namítnou je to kýč, nevoní, atd. Ale, opravdu praktičtí lidé rychle pochopí jejich výhody. Neuvadnou, neočekávají od Vás žádnou péči a pravdou také je, že nejsou celé umělé. Okvětní lístky, jsou u těch nejkvalitnějších umělých květin, například z hedvábí. Svým vzhledem se opravdu přibližují k originálu, a možná ho i překonávají.
Tyto umělé květiny, nemusíte používat jen jako dekorace ve vázách, ale šikovné ruce floristů, z nich dokáží vykouzlit nádherné dekorace do bytu v hrnečcích, na miskách, nebo věnečcích. Můžete si také vybrat z nepřeberného množství rostlin.    Jako jsou palmy, keře, ale i dokonce stromy.

Sezónní, nebo celoroční? Vydrží celé roky

Dekorace, které jsou sezónní, nebo určené k okrase interiéru jen po krátký čas v roce, po té uložíme, a nahradíme jiným vhodnějším druhem. Když, se rok otočí, opět dekorace můžeme zaměnit. A náhle se projeví výhody umělých květin a bytových dekorací z nich vyrobených. Je úplně stejná, jakou jste ji zakoupily, nebo kreativnější z Vás, si ji vyrobily.

Umělé květiny mají nesporné výhody

Luxusní dekorace od Dekor-art.cz
Luxusní dekorace Autor: Dekor-art.cz

Další z výhod, jistě ocení kuřáci. Živým květinám a rostlinám, vůbec nesvědčí umístění v zakouřených prostorách. Na některých se to projevuje nezdravou barvou, jiné to zaplatí ještě dráž. Jinou nespornou výhodou je, že si nemusíte lámat hlavu z jejich umístěním, nepotřebují slunce a dekorace z nich vyrobené nepotřebují slunce a následky toho neuvadnou ani neosychají. Nemají žádné nároky na půdu, zálivku a náklady na pořizování drahých hnojiv budou také nulové.

Další druhy umělých rostlin

Nyní se na trhu také objevují umělé živé ploty, které můžete použít nejen k výzdobě plotu a zakrytí svého pozemku, před zvědavými pohledy sousedů a kolemjdoucích. Ale i k ozdobě teras, balkónů, verand a nádvoří. Nemusíte čekat, až živé rostliny vyrostou, zalévat je, brzy z jara, když přicházejí ranní mrazíky, je zakrývat. Umělé rostliny stačí jen naaranžovat, a již plní svoji dekorační úlohu. To je přeci jejich účel a plní ho více než zdatně.
My vám můžeme jen poradit, rozhodnutí je jen na Vás. Živé, nebo umělé?

Napsat komentář