Dekor-art.cz vánoční svícen

Vánoční dekorace, co je letos módní?

Vánoční hvězda od www.dekor-art.cz
Nádherná vánoční hvězda od dekor-art.cz

Vánoční dekorace, adventní věnec, nebo je libo svícen?

 

Vánoční dekorace si často pořizujeme, již během adventu, aby šířila vánoční atmosféru, po celou dobu až do kýženého okamžiku.

Bary, barvy a zase barvy

Tradičními barvami letošních vánoc jsou zlatá, stříbrní a červená. Tradice je tradice a móda je móda. I vánoční dekorace a ozdoby podléhají paní módě. Jaké barvy budou vašemu stromečku slušet.

Letos jsou trendy všechny odstíny metalických barev, pro odvážné doplněné černou. Pokud máte doma malé děti, zvažte použití plastových ozdob, které jsou k nerozeznání od skleněných, ovšem v případě nehody, se o ně nikdo neporaní.

Velice tradiční a přitom opět nalezené a trendy jsou slaměné a dřevěné ozdoby a vánoční dekorace, které byly módní za dob našich tatínků a maminek. Koule je i letos, stejně jako mnoho předcházejících let nejmódnější vánoční ozdobou. Přitom ty třpytivé jsou daleko žádanější než matné. Jistě pro svůj lesk, který mnohem lépe navodí onu kouzelnou vánoční atmosféru.

Štědrovečerní tabule

Tak jako k vánocům patří stromeček a adventní věnec, tak k nim také jistě patří slavnostní tabule, pro štědrovečerní večeři. Vše by mělo být laděno do bílé elegantní barvy s decentními doplňky zlaté, nebo stříbrné barvy.

Na štědrovečerním stole, by jistě neměla chybět ani květinová dekorace. Pro tento účel, můžeme využít tradiční vánoční hvězdu.  Další možností, je si vánoční květinovou dekoraci vyrobit. V hobby marketech, jistě nakoupíte květiny různých barev a k doladění použijeme například sušinu, modřínové šištičky v metalických barvách a další drobné doplňky. Ovšem mějte na paměti, že někdy méně je více.

christmas-balls-1078387_640Vánoční dekorace – svícen, tradice či moderna

Další vhodnou vánoční dekorací je svícen. Moderní svícny, mají jen velmi málo společného se svícny v tradičním slova smyslu. Jsou aranžovány například na ratanových obloucích, nebo proutěných korpusech. Svíčky jsou letos v módě, také v metalických barvách, rozličných tvarů, velikostí, ale také vůní.

Pověstnou třešničku na dortu, mohou být již jen barevné perličky, vánoční kuličky, nebo andělské vlasy. Samozřejmě že v metalických barvách.

Napsat komentář