• info@dekor-art.cz
  • +420734419753

Vánoční dekorace

Vánoční dekorace

 Svítící led vánoční dekorace, luxus pro Váš byt na zimu a vánoce.

Blíží se čas adventu a vánočních svátků? Nebo prostě chcete mít jen přehled, o tom co je právě moderní. Jaké barvy a ozdoby budou příští vánoce trendy?

Tyto zimní a vánoční dekorace jsou naším nejmodernějším aranžérským počinem. Ve večerním přítmí září květiny luxusními barvami. Jakmile tuto vánoční dekoraci rozsvítíte, budete v úžasu pozorovat hru barev a stínů a krásu ledových květů či zimních ledových krystalů.  Zkrášlete svůj dům, nebo byt těmito luxusními led zimními a vánočními dekoracemi, které jsou naprosto ojedinělé a originální. Tyto zimní a vánoční dekorace pozvednou Váš interiér na úplně jinou úroveň a vnesou do něj nádech luxusu a moderního tolik žádaného designu.

Obzvláště naše dekorační moderní vánoční věnce, k zavěšení na vchodové dveře bytu, či domu, navodí sváteční a klidnou atmosféru již při vstupu do bytu, nebo domu. Tyto adventní věnce jsou vyrobeny podle posledních světových vánočních trendů.

Moderní vánoční dekorace přesně na míru.

Nevybraly jste si dekoraci z naší široké nabídky? Jsme připraveni Vám vyrobit dekoraci přesně na míru, pro každého z Vás. Neváhejte nás nezávazně kontaktovat a my Vám připravíme vánoční dekoraci přesně na míru.

Nestyďte se být originální a projevit svůj vytříbený vkus před přáteli a známými.

 

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
1.5 based on 2 votes
Brand Name
Dekor-art - Renata Havlová
Product Name
Luxusní vánoční dekorace
Price
CZK 1349
Product Availability
Available in Stock