O nás

Na stránkách tohoto e-shopu (designove-dekorace.cz), najdete naši nepřebernou nabídku, ručně vyráběných home design dekorací, které si zde můžete jednoduše zakoupit. Jsou určeny především do interiérů bytů, domů, kanceláří, či příjímacích hal. Ale není zde i nouze o dekorace pod pergoly či na terasy.

  Každá z home design dekorací, je originální ruční práce, která je prováděna z neobyčejnou pečlivostí, takže barevná skladba dekorací a sladění je opravdu neopakovatelné a originální. S našimi home art výrobky bude Váš interiér opravdu jedinečný. Všichni kteří jej uvidí si ho navždy zapamatují.

  Naše kreativita je bezmezná, a je omezena pouze dostupnými květinami a doplňky na trhu. Zásoby pro výrobu dekorací neustále doplňujeme, jen tím nejkvalitnějším dostupným zbožím. Dle vašeho zadání, vytvoříme dekorace nejenom do bytu a ke slavnostním příležitostem, které prožíváte jen jednou v životě jako je například svatba.  Sdělte Nám Vaši představu, mi se ji pokusíme zrealizovat viz záložka kontakt.

  V nabídce našich stránek nechybí ani home design k významným svátkům v průběhu celého roku, jako jsou vánoce, sv. Valentýn, velikonoce.

  Z důvodu originality našich vazeb a dekorací z květin se nabídka neustále mění a rozšiřuje.